SMART CIRCLE IKHWAH 2016

 

SMART CIRCLE TAHUN 1

MENTOR 1: MUHAMMAD NASRUN BIN NIZAM

MENTOR 2: MUHAMMAD FIKRI B ZAINAL ABIDIN

1. MOHAMAD IZZAT B MOHAMED NASIR

 

2. MOHAMMAD ANAS BIN ABU BAKAR

 

3. SYAMIR BIN SHARIZAN

 

4. MOHAMMAD ADAM B MOHAMMAD SOHAIMI

 

5. AHMAD MUNAWAR B AHMAD WARDI

 

 

 

SMART CIRCLE TAHUN 2 (EXIMIUS)

 

 Kump 1

MENTOR 1: MUHAMMAD RAFIQ BIN ROSIDI

MENTOR 2: ABDUL WADUD BIN ABDUL HALIM

1. AHMAD AIDILFAEZY BIN AZMI

 

2. KHAIRUL AMRI BIN CHE KHALID

 

3. MUHAMMAD ABQORI BIN AZMI

 

4. MOHAMAD BAIDHOWI BIN MT HASSAN

 

 

Kump 2

MENTOR 1: ABDULLAH MUSTAFA BIN AZENAN

MENTOR 2: RAZAILI BIN RAZAK

1. MOHAMMAD SYAZWAN FAHMI BIN MOHD HELMI

 

2. MOHAMMAD DANIEL ABQORI BIN ABDUL MALEK

 

3. AHMAD MUKTAZ BIN ABDUL HALIM

 

4. AHMAD FAIZ HAFIDZI BIN ZAINAL ABIDIN

 

5. MUHAMMAD AMMAR B MD NOR

 

 

 

 

SMART CIRCLE TAHUN 3 (INSIGNIA)

 Mentor 1: MUHAMMAD AMIRUDDIN BIN SUHAINI

Mentor 2: MOHD FARIS BIN SALLEH

1. SYAHMY ARIEF BIN MUSTAZA

 

2. MUHAMMAD ZAINUL ARIFFIN BIN NORDEN

 

3. MUHAMMAD AMIRUN AKMAL BIN MARZUKHI

 

4. AFFAN BIN NASIR

 

5. MUHAMMAD NUR AZLIE BIN ABU KASSIM

 

7. DHIROR BIN ZULKIFLI

 

 

 

SMART CIRCLE TAHUN 4 (CORAZON) 

Kump 1

 MENTOR 1: RUSYDI AMIN BIN YUSUF

MENTOR 2: SYED ALIFF FARHAN BIN SYED MOHAMAD

1. MOHD HAFIZUDDIN BIN ZAHADI

 

2. NOR ILHAM HAFIZ BIN NORDIN

 

3. SHAHRUL ZULFIKAR BIN ZAINI

 

4.. MUHAMMAD ALIF IKMAL BIN BAHARUDIN

 

5. MUHAMMAD FAIZ BIN NORZLAN

 

6. LUQMAN HAKIM BIN BADRULHISHAM

 

7. HASAN B ABDUL HALIM

 

 

Kump 2

 MENTOR 1: MOHD AFIF AFNAN BIN ISHAK

MENTOR 2: SOLIHIN BIN ZAINOL ABIDIN

1. FARIZUAN BIN RAHANI

 

2. MOHAMMAD IZZAT BIN BADRISHAH

 

3. MOHD AIMAN BIN AMRAN

 

4. MUHAMMAD ASYRAF BIN ISMAIL

 

5. AZLAN B ADNAN

 

6. AMMAR B TAHA

 

7. AHMAD JIHAD B ABDUL HALIM

 

 

 

 SMART CIRCLE TAHUN 5 (RAYONN)

 

Kump 1 

MENTOR 1: HANIF BIN KHAIRUDIN

MENTOR 2: MUHAMMAD IQBAL BIN SAMSUDDIN

1. MUHD AFFAN BIN ROSHIDI

 

2. MUHD SYAFIQ BIN KADIR

 

3. MUHD IQBAL BIN YUSUF

 

4. MUHD FARIS BIN RAHIM
5. MUHD AKMAL ASHRAAF BIN ROSLI
6. ABDUL RAHMAN BIN SAID SULTAN
7. MUHD AFIF BIN MOHD MOKHTAR

 

8. MUHD ADWAM BIN ISMAIL

 

9. MUHAMMAD ARIF B ZAHARI

 

 

Kump 2

 MENTOR 1: ABDUL HADI BIN ABDUL LATIF

MENTOR 2: WAN MOHD KHAIRUL ANAM BIN WAN MOHD GHAZALI

1. MOHD FIRDAUS BIN MOHD AMIN

 

2. MUHD BASYAR BIN ROSLAN

 

3. ZAINUR HANIF IZWAN BIN ZAINAL

 

4. KHIR BIN JOHARI

 

5. MUHD NAZMI BIN HASHIM

 

6. MUHAMAD ANWAR RIDZWAN BIN ABDUL HARIS

 

7. MUHD NUR HAZIQ BIN ZULKIFLI

 

8. MUHD FAIZ BIN ABDUL KARIM

 

 

 

SC AKHWAT 2016

 

SMART CIRCLE TAHUN 1

Kump 1

Mentor 1: NURHIDAYAH BINTI ABDUL WAHID

Mentor 2: MAHFUZOH BINTI ABD HALIM

1 NURUL ATIQAH B. MOHD HATTA
2 NAZATUL NAZIFA BT. AHMAD ZAINUDDIN
3 UMMUL HANI BT. MARZUKI
4 QURRATUL AIN NABILAH BT. ABDUL GHANI
5 SYARATUL AIN BT MOHD KHALID

 

Kump 2

Mentor 1: NUR AISYAH BINTI MAD SOBRI

Mentor 2: HUSNUL KHOTIMAH BINTI FARHAN

1 NORHIDAYAH BT. AZIZAN
2 AUFA ILHAMIE BT. ABDUL RAHIM
3 SITI MARYAM BINTI HASSAN
4 NUR FARAH NADIA BINTI MUHAMMAD IDRIS
5 SITI NAZIHAH BT RAHIM

 

Kump 3

Mentor 1: ANI AMALINA BINTI AZIZAN

Mentor 2: NURUL AFIQAH BINTI ABD NASIR

1 NUR ‘ADILAH BT. MD NOH
2 SITI BALQIS ATHIRAH BINTI MOHD HADIR
3 SITI FATIMAH HUSNA BT. ROSLY AMIN
4 NURUL AIN BINTI MOHD SAUFI
5 NOR SYAZALEEN BINTI ROSIDI

 

 

SMART CIRCLE TAHUN 2 (EXIMIUS)

Kump 1

Mentor 1: SITI NABILAH BINTI MOHD NOOR

1. AINUN NABILA BINTI MOHD RIDZUAN
2. NUR AMIRAH BINTI IBNI HAJAR
3. KHAIRUL BARIYYAH BINTI ZULFEKAR
4. NUR HASANAH BINTI MOHD ZUKHI
5. ABIDATUL AKMALIAH BINTI KAMARUL AZMAN

 

Kump 2

Mentor 1: ZATY ASMA’ SALSABIELA BINTI ZAINONDIN

Mentor 2:  IZZATUL A’LIA FUZLINA BINTI KHAMARUDIN

1 MAISARAH BINTI MOHD FADZIL
2 SITI NUR AMALIA BINTI HASSAN
3 NUR ATIQAH BINTI HARIZAN
4 SYAFIQAH NAZEHA BINTI RAZAK
5 RABIATUL ADAWIYAH BINTI AHMAD SOBRI

 

 

SMART CIRCLE TAHUN 3 (INSIGNIA)

Mentor 1: SHARIFAH BAHIEYAH BINTI SYED ANUAR

Mentor 2: NUR HANIS BINTI ISMAIL

1. NUR ATIQAH BINTI MOHD HAPIZI
2. NUR SAADAH BINTI SOLEHAN

 

 

SMART CIRCLE TAHUN 4 (CORAZON)

Kump 1

Mentor 1: TOHIRAH BINTI MOHAMAD NORDIN

Mentor 2: NUR FATINI BINTI AZMAN @ NASIR

1. UMMU AIMAN BINTI MOHD RODZI
2. ANIS FARHANI BINTI JEFRIDIN
3. FARAH WAHIDAH BINTI ABDUL SHUKOR
4. NUR FATIN IZZATY BINTI MOHD SHURKERI
5. RAFIDA BINTI SALIHU

 

Kump 2

Mentor 1: NOR SALWANI BINTI GHAZALI

Mentor 2: NUR ADILA ATHIRA BINTI MOHD RAMZI

1. NOR ASNIZA BINTI RAMLEE
2. FARHANA NASUHA BINTI ALFIAN
3. NURUL SYAKIRNA BINTI ABD RAHIM
4. NURUL ISLAM BINTI ABDUL HALIM
5. NURUL HUSNA BINTI ISHAK
6. NUR FARAH FATHIRA BINTI JASNI

 

 

SMART CIRCLE TAHUN 5 (RAYONN)

Kump 1

Mentor 1: IRSHAFINAH BINTI JAMALUDDIN

Mentor 2: KHAIRUN NAJWA BINTI ALI

1. SITI NAJIHAH BINTI ABD MUTALIB
2. NOR SYAZWANI BINTI ZULKEFLI
3. AMNI AISYAH BINTI SYUKRI
4. FATHIYYAH BINTI ABD RAHIM
5. NURUL MADIHA BINTI HAMIDON

 

Kump 2

Mentor 1: FATIHAH BINTI ROSLAN

Mentor 2: NOR FAUZIATUN MOHD FAUZI

1. NURUL AIMAN BINTI ISMAIL
2. NADZIRAH BINTI NAZREE
3. HUSNA BINTI RIDZUAN
4. VEYONNA BINTI JAFFREY
5. HUSNA BINTI ABD HALIM
6. WAN NUR IZZATI BINTI WAN MOHD IZZUDDIN

 

Kump 3

Mentor 1: NUR FARAHIN BINTI ABDUL HALIM

Mentor 2: FATIMAH AZ-ZAHRA BINTI HASSAN

1. MAS FASRAH BINTI MD YUSUB
2. ANIS NURHANI BINTI BAHRIN
3. NUR AMALINA BINTI OMAR
4. NUR SYUHADAH BINTI ABD KHALEK
5. MULIATI BINTI IBRAHIM
6. EFFA FATIHA BINTI MOHD PILUS
7. ATIKAH BINTI MUSA

 

 

SMART CIRCLE TAHUN 6 (OHANA)

Kump 1

Mentor 1: NADIA IZATI BINTI MOHD SHUKERI

Mentor 2: RABIATUL ADAWIYAH BINTI SAAD

1. NOOR HAYATI BINTI MAHMUD
2. SALMI SYAKIRAH BINTI SELAMAT
3. NUR SYAHIRAH BINTI SUHAIMI
4. NORAMALINA BINTI BADRUL SHAM

 

Kump 2

Mentor 1: NUR ‘IZZATI BINTI ZAKARIA

Mentor 2: SHARIFAH NOR SYAHIDAH BINTI ENGKU TAUFIK

1. SITI AISHAH BINTI ABU HASSAN
2. SYAHIRAH BINTI MOHD ZAMZARI
3. NURUL SYUHADA BINTI ANUAR
4. ANIS FARHANA BINTI RIDZUAN

 

Kump 3

Mentor 1: NUR DALILA BINTI ROSLIZAN

Mentor 2: SITI HAJAR BINTI AHMAD AZHAR

1. KHAIRUNNISA NADIRAH BINTI KHALID
2. NUR DALILAH BINTI BAHARUDIN
3. SITI NUR ELIZA BINTI NURMAN SJAH
4. NURUL NAJEE BINTI ABD KADIR
5. FATEN SAKINAH BINTI SHAWARUDDIN

 

Kump 4

Mentor 1: SITI RODHIAH BINTI ZORKARNAIN

Mentor 2:NURUL IZZATI BINTI MUHAMMAD FUAD

1. KU NOOR IFARIZATIN BINTI KU ABD HALIM
2. SHARIFAH AMIRAH BINTI SYED HASAN
3. NURUL FADHLIN BINTI MOHAMAD ALI
4. NUR IZZATI BINTI MOHD SHAFE’E
5. NOR FAIZAH BINTI AHMAD

“PCS, Kita Satu Hati” 

“Muslim Sejati, Generasi Rabbani”

“Ukhuwah, Dakwah, Tarbiah”

 

Mentor Council (MC),

Biro Pembangunan Insan (BPI),

PERUBATAN Cawangan Ain Shams (PCS) 2016/2017